Hiszpański dla dzieci

Zanurz się w języku.

 

Nauka w El Universo to fascynująca przygoda, wyrabiająca w dzieciach pewność siebie, samodzielność i systematyczność.

Zależy nam na tym, aby dzieci u nas czuły się jak ryby w wodzie, aby chciały do nas przychodzić, aby lubiły otoczenie i nauczycieli. Dlatego też staramy się dobierać nauczycieli, którzy uczą z pasją, nietuzinkowo. Bo przygoda w El Universo- Szkoła Języka Hiszpańskiego we Wrocławiu, jest bardzo często wieloletnia, a to zobowiązuje.
W El Universo mówimy tylko w języku, którego nauczamy. Od pierwszej lekcji. Uczymy poprzez „pełne zanurzenie” w język.

Hiszpański metodą Doroty Nieto

(założycielki El Universo i autorki podręcznika do nauki hiszpańskiego Arcoíris A1-2, Arcoíris B1.1. oraz Colorín Colorado):

Naszym celem jest nauczenie dziecka budowania wypowiedzi i zadawania pytań. Nie dążymy do tego by dziecko przyswoiło maksymalnie dużą liczbę słów gdyż same słowa nie tworzą myśli ani zdań, tak jak słownik nie jest powieścią. Chcemy by dziecko poznawało słowa po to by potrafiło tworzyć własne wypowiedzi.

Metoda stosowana przez El Universo fantastycznie sprawdza się przy nauczaniu dzieci. Ta niezwykle prosta i naturalna metoda, sprawia, że dziecko poprzez „całkowite zanurzenie” w języku hiszpańskim przyswaja poszczególne słowa, zdania i wyrażenia, tak jakby się uczyło swojego języka ojczystego.

Lekcje przeprowadzane są na wesoło są pełne zabaw, gier i piosenek. W nauce maluszków korzystamy również z edukacyjnych zabawek interaktywnych, które pobudzają dzieci, żeby powtarzać różne słowa.
Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się u nas tylko języka mówionego, dzieci starsze natomiast stawiają także swe pierwsze kroki w czytaniu i pisaniu w języku hiszpańskim i uczą się z konkretnego podręcznika opracowanego specjalnie dla dzieci w wieku 6-8 lat, 8-10 itd.

Ucząc się w taki sposób języka obcego, dzieci nawet nie czują, że jest to prawdziwa nauka, a postępy robią w niebywałym tempie. Przede wszystkim jednak, zaczynają sobie zdawać sprawę, że istnieją jeszcze inne języki niż ich ojczysty i są ciekawsze świata.

Zobacz jak wygląda nauka metodą Colorín Colorado

WYBIERZ KURS HISZPAŃSKIEGO

Hiszpański dla dzieci 3 – 5 lat

 

Hiszpański dla dzieci 6 – 7 lat

Kurs metodą Colorín Colorado

Hiszpański dla dzieci 8 – 9 lat

Kurs metodą Colorín Colorado

Hiszpański dla dzieci 10 – 11 lat

Kurs metodą Colorín Colorado

Hiszpański dla dzieci 12 – 13 lat

 

Hiszpański dla młodzieży

 

    Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.