Kursy dla dzieci

Witaj w EL UNIVERSO KDIS!

Osiedlowej szkole językowej Twojego Dziecka, która jest dokładnie po sąsiedzku a dzieci na zajęciach spotykają swoich kolegów i koleżanki. W szkole, gdzie jest bardzo przyjemnie, kameralnie i z uwagą podchodzi się do każdego z Uczniów zapewniając Im tylko najlepsze, licencjonowane metody nauczania języka obcego.

El Universo Kids to centrum języka hiszpańskiego i angielskiego dla dzieci oraz dorosłych.

Posiadamy akredytacje 3 metod naturalnych, które stosujemy w nauczaniu.

Uczymy języka hiszpańskiego i angielskiego dzieci na Wrocławskich Krzykach już od ponad 10 lat metodami :

🇪🇸 Język hiszpański – Colorín Colorado -> www.colorincolorado.pl

🇬🇧Języka angielski McMillan -> https://www.macmillan.pl/

🇬🇧Język angielski dzieci do 7 lat Teddy Eddie -> www.edubears.pl/teddy-eddie/

Nauka w El Universo Kids to fascynująca przygoda, wyrabiająca w dzieciach pewność siebie, samodzielność i systematyczność.

Zależy nam na tym, aby dzieci u nas czuły się jak ryby w wodzie, aby chciały do nas przychodzić, aby lubiły otoczenie i nauczycieli . Dlatego też staramy się dobierać nauczycieli, którzy uczą z pasją, nietuzinkowo. Bo przygoda w El Universo Kids jest bardzo często wieloletnia, a to zobowiązuje.

W El Universo Kids mówimy tylko w języku, którego nauczamy. Od pierwszej lekcji.

Uczymy poprzez „pełne zanurzenie” w język. W El Universo Kids stawiamy na naukę według teorii profesora Gardenera o inteligencji wielorakiej.

Obserwujemy dzieci i zapewniamy im różnorodne formy pracy: poprzez ruch, recytowanie , śpiew , liczenie , odgrywanie scenek czy ról teatralnych, wprowadzając zagadnień z przyrody na nasze lekcje, zajęcia sportowe i tym podobne.

Zapraszamy do nas na kursy,

Zespół El Universo KIDS.