Angielski dla dzieci 8-12 lat

Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat w El Universo KIDS– Szkole języka angielskiego na Krzykach we Wrocławiu

Gwarantujemy

 • Lekcje angielskiego po angielsku z przeszkolonym z metody El Universo nauczycielem 
 • Dzieci pracują według metody PICARO w oparciu o podręcznik, ćwiczenia, gry on-line spójne z metodą
 • Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę teorię inteligencji wielorakiej 
 • Bieżące informacje dla rodziców (dziennik internetowy, lekcje pokazowe itp). 
 • Rzetelny system ewaluacji postępów dziecka. 
 • Certyfikat ukończenia kursu wraz z opisem poziomy wg Rady Europy. 
 • Opiekę metodyka
 • Możliwość odrobienia lekcji w innej grupie w razie kilku nieobecności pod rząd. 
 • Dogodny system płatności – wygodny system 9 stałych, comiesięcznych rat ułatwi planowanie budżetu rodziny 

Poznaj nowoczesną formułę nauki języka angielskiego z Picaro

Picaro to kurs j. angielskiego zaprojektowany specjalnie dla dzieci przez ekspertów od edukacji i technologii we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim.

Oprócz zajęć z nauczycielem dzieci mają stały dostęp do kursu online w formie fascynujących gier z zabawnymi postaciami z Fox International Baby TV, które motywują i inspirują młodych uczniów do nauki języka angielskiego.

Treść w podręcznikach i grach online odzwierciedla się nawzajem, aby zapewnić dzieciom bezproblemową, naturalną i najskuteczniejszą naukę j. angielskiego.

Uczniowie przemierzają planety w bajkowej galaktyce Picaro, angażują się w proces nauki i autonomicznie rozwijają wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na praktyczną umiejętność komunikacji w j. angielskim.

Dzięki ciekawej i nowoczesnej formie nauki oraz systemom motywującym w postaci zdobywanych gwiazdek i pieczątek uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach online jak i stacjonarnych.

Skuteczność kursu Picaro potwierdzają rodzice i nauczyciele w ponad 50 krajach na całym świecie. Jesteśmy wielkimi zwolennikami technologii w edukacji, ale nigdy nie zapominamy o znaczeniu nauczycieli i rodziców w procesie edukacji dzieci. Licencjonowani nauczyciele Picaro są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, a rodzice umożliwiają dzieciom kontakt z. angielskim w domu poprzez dostęp do kursu online. Rodzice otrzymują także systematycznie informacje na temat postępów dziecka.

Czym jest Picaro?

Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim.

 • Treści zgodne z Cambridge English Young Learners: kurs spełnia najwyższe standardy akademickie i przygotowuje dzieci do testów w języku angielskim.
 • Ekscytujące gry online z zabawnymi postaciami z Fox International Baby TV motywują i inspirują młodych uczniów do nauki języka angielskiego.
 • Bogactwo zasobów internetowych i drukowanych umożliwia nauczycielom wybór kombinacji materiałów, które najlepiej spełniają potrzeby ich klasy.

PICARO to innowacyjny kurs łączący zajęcia stacjonarne z nauką online, dający mnóstworadości i zabawy dzieciom na całym świecie.Dlaczego kurs PICARO jest niezwykle skuteczny?

✔ mierzalny efekt: kurs przygotowuje do egzaminów Cambridge Starters, Movers, Flyers. Poukończeniu kursu Twoje dziecko może być dumnym posiadaczem międzynarodowegocertyfikatu Cambridge uznawanego na całym świecie

✔dający mnóstwo radości: do efektywnej nauki konieczna jest radość dziecka. Nauka przezzabawę – zabawni bohaterowie, gry, dynamika zajęć, dużo ruchu i muzyki

✔ nastawiony na komunikację: jedną z testowanych na egzaminach Cambridge sprawności jestmówienie. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest mówienie

✔ angażujący dziecko: Twoja pociecha już od pierwszych zajęć zaangażowana będzie wprzygody bohaterów kursu, którzy podróżują po niezwykłej galaktyce, odwiedzając planety,których sceneria porusza wyobraźnię

✔ uczący samodzielności: każdy kursant otrzymuje konto do platformy z grami, utrwalającymimateriał poznany na zajęciach. Już 3 latek może samodzielnie sterować swoimi zadaniami wdomu

✔ nowoczesny: z każdego miejsca na ziemi dziecko może utrwalać materiał poznany nazajęciach, podczas gdy lektor od razu widzi na swoim koncie jego postępy 

Komponenty Picaro

Student’s Books 
Podręczniki

Książka ucznia zawiera wiele aktywności i zadań w stylu Cambridge English : Young Learners Exams. Każdemu z nich towarzyszą gry on-line dostępne do pobrania lub gry na żywo na komputerze lub tablecie. Podręczniki i gry on-line odzwierciedlają się nawzajem, aby zapewnić bezproblemową i najskuteczniejszą naukę języka angielskiego.

GRY ON-LINE

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w grach on-line Picaro, jest imponująca animacja, energetyzujący dźwięk i wciągająca grafika. Uczniowie uczą się języka angielskiego, nie zauważając nawet, że się uczą. Gry odwzorowują tematykę egzaminów Cambridge YLE zapoznając dzieci z kluczowym słownictwem, które powinny znać na danym poziomie.

Każda z gier Picaro jest punktowana od jednej do trzech gwizdek, co daje dziecku informację zwrotną o jego postępach. Grywalizacja motywuje uczniów do ćwiczeń aż osiągną najlepsze wyniki.

WORKBOOKS
Zeszyty Ćwiczeń

Zeszyty ćwiczeń są idealne jako praca domowa i jako utrwalanie materiału w klasie. Każdy zeszyt ćwiczeń zawiera szeroką gamę różnorodnych ćwiczeń utrwalających materiał i obejmuje wszystkie obszary językowe z równoległego podręcznika.

STORYBOOKS
opowieści

Picaro storybooks to zabawne i angażujące materiały do czytania zaprezentowane w atrakcyjnej formie bajek komiksów. Rozwijają u dzieci umiejętność czytania, włączając pewność siebie, zrozumienie materiału, słownictwo oraz pisany i mówiony język angielski.

GRUPY TWORZONE SĄ W PODZIALE NA WIEK, CZĘSTO W PODZIALE NA KLASY :

  Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.