Hiszpański dla dzieci 6-7 lat

Nasza filozofia:

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko przychodzi na lekcje hiszpańskiego do szkoły, która jest piękna, zaprojektowana pod dzieci, kolorowa, jasna i przestronna. Wychodzi nauczyciel i z uśmiechem zaprasza je, aby usiadło na dywanie. Zaczyna się z nim witać po hiszpańsku. Zachęca do tego by się przedstawiło siedzącej obok dziewczynce. Potem pokazuje kolorowe obrazki. Wprowadza słownictwo powoli, ale w kontekście. Zaprasza do powtarzania całego zdania. Następnie śpiewa skoczną piosenkę. Twoje dziecko rozumie wszystko z kontekstu. Czuje, że nauczyło się konkretów na hiszpańskim w El Universo. Z uśmiechem wraca na następną lekcję. Każda lekcja to kolejna dawka wiedzy.

Ważne jest to, że w El Universo KIDS szkole języka hiszpańskiego i angielskiego stosujemy zasadę spirali. Idziemy ambitnie do przodu, ale cały czas wracamy do zagadnień przerobionych i najpewniej nieco zapominanych. To zadanie dobrego nauczyciela: uczyć tego samego na 10 różnych sposobów, zawsze ciekawie, tak by dziecko chętnie chłonęło nowe słownictwo i potrafiło je wykorzystać w różnych kontekstach. Nauczyciel musi odświeżać pamięć ucznia, bo dziecko samo tego nie uczyni . Na tym polega nasza metoda i My tak właśnie uczymy. Stawiamy sobie ambitne cele, ale możliwe do realizacji. Chcemy by Twoje dziecko wynosiło z lekcji wiedzę i pozytywną energię.

Sprawdź nas! Warto!

O metodzie:

Dzieci z zerówki i 1 klasy nadal nie siedzą w ławkach. W El Universo stawiamy na naukę według teorii o inteligencji wielorakiej. Obserwujemy dzieci i zapewniamy im różnorodne formy pracy, poprzez ruch, recytowanie, śpiew, liczenie, wprowadzając zagadnień z przyrody na nasze lekcje, zajęcia sportowe, układanie puzzli itp.

Dzieci uczą się hiszpańskiego przez „pełne zanurzenie” w język. Od pierwszej lekcji mówimy tylko do dzieci po hiszpańsku. Co ważne, a może najważniejsze staramy się, aby dzieci w naturalny sposób tworzyły podstawowe zdania, reagowały po hiszpańsku na typowe sytuacje z ulicy. Już spontaniczne odpowiedzi: sí, no, mucho gusto itp. daje nam i dzieciom dużo frajdy.

Gwarantujemy:

 • Lekcje hiszpańskiego po hiszpańsku z przeszkolonym z metody El Universo nauczycielem
 • Dzieci zaczynają pracować z podręcznikiem, który jest jednak tylko bazą, 5 minutowym przerywnikiem podczas 50 minutowych zajęć
 • Dzieci dostają płytę specjalnie przez nas opracowaną, aby w domu kontynuować naukę słuchając poznanych piosenek.
 • Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę teorię inteligencji wielorakiej.
 • Bieżące informacje dla rodziców (dziennik internetowy, lekcje pokazowe itp).
 • Rzetelny system ewaluacji postępów dziecka.
 • Certyfikat ukończenia kursu wraz z opisem poziomy wg Rady Europy.
 • Opiekę metodyka.
 • Możliwość odrobienia lekcji w innej grupie w razie nieobecności.
 • Dogodny system płatności – wygodny system 9 stałych, comiesięcznych rat ułatwi planowanie budżetu rodziny
 • Podręcznik – zakup we własnym zakresie.

Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.