SALAMANCA

Nie jest dużym miastem, ale znajduje się tu jeden z najstarszych i najznamienitszych – a przy okazji najpiękniejszych uniwersytetów na świecie. W tym 150-cio  tysięcznym mieście uczy się ponad 30-ci  tysięcy studentów… nic dziwnego zatem, że Salamanca słynie z nocnego życia i niezwykłego zagęszczenia barów , pubów, klubów , kabaretów i amatorskich teatrów.
Skoncentrowanych wokół PLAZA MAYOR – placu głównego wybudowanego w XVIII wieku, zaliczanego do najpiękniejszych w Hiszpanii.

Polecamy pobyt w Salamance wszystkim młodym ludziom, zwłaszcza w okresie roku akademickiego, kiedy po prostu nie sposób uniknąć poznania hiszpańskich studentów, a takie znajomości najszybciej skłonią Was do otwarcia się na język !!!

SZKOŁA W SALAMANCE

Szkoła mieści się w zabytkowym budynku byłego klasztoru, posiada przepiękne patio, jednocześnie oferuje nowocześnie wyposażone  wnętrze.

W szkole jest biblioteka z dostępem do Internetu, a na terenie budynku jest Wi-fi.

Jedynie pięcio-minutowy spacer dzieli Was od PLAZA MAYOR.

Przykładowe ceny:

2 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – 625 € , cena nie obejmuje podręcznika, cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg.

3 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – 905 € , cena nie obejmuje podręcznika, cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg.

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach .

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95


INFO OGÓLNE

Podane ceny dotyczą kursu obejmującego 4 godziny zajęć dydaktycznych dziennie + dodatkowych zajęć o szerokopojętej kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej (mogą to być zajęcia o kuchni, architekturze, grafitti w Granadzie, znaczeniu gestów w języku hiszpańskim etc.) Istnieje oczywiście możliwość wykupienia kursów mniej lub bardziej intensywnych.

Naukę można rozpocząć w dowolny poniedziałek w ciągu całego roku. W pierwszy poniedziałek rano każdy uczestnik pisze test, a jeśli to potrzebne odbywa także krótką rozmowę w celu zakwalifikowania się do grupy na odpowiednim poziomie. Ponieważ nasi partnerzy stosują 12 stopniowy podział poziomów nauczania – grupy dobierane są bardzo precyzyjnie. Na miejscu , po sprawdzeniu poziomu, każdy uczestnik kupuje odpowiedni podręcznik i zeszyt ćwiczeń (ok. 30 euro).

Zakwaterowanie jest możliwe od 12.00 w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie nauki. Wykwaterowanie musi nastąpić do godziny 12.00 w sobotę po zakończeniu kursu.

W sytuacjach gdy uczestnik potrzebuje większej ilości noclegów (np.: ze względu na rozkład lotów) istnieje możliwość wykupienia dodatkowej doby (max 3)

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach i np. korzystać w ramach jednego wyjazdu z atrakcji, jakie oferuje Madryt i relaksu na plaży w Alicante czy Maladze.

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95