Język angielski dla dorosłych

Kurs języka angielskiego dla dorosłych – Wrocław Krzyki

Kurs dla dorosłych jest dedykowany osobom, które pragną rozpocząć naukę języka angielskiego, doskonalić swoje umiejętności lub po prostu pozostawać w ciągłym kontakcie z angielskim. 

Angielski po angielsku

Uczymy metodą naturalną: zajęcia są prowadzone w całości w języku angielskim. Najważniejszym elementem kursu jest aktywizacja i wsparcie rozwoju umiejętności językowych – uczestnicy aktywnie biorą udział w zajęciach w formie konwersacji, dyskusji, czy pracy projektowej. Szczególny nacisk kładziemy na efektywną i poprawną komunikację.

DLACZEGO KURS STANDARDOWY?

  • poprawisz ogólną znajomość języka: mówienie i rozumienie ze słuchu, pisanie i rozumienie tekstu,
  • nauczysz się komunikować w sytuacjach życia codziennego,
  • poznasz język obcy w jego naturalnym kontekście (np. fragmenty audycji radiowych, programów TV, zasoby internetowe, gry interaktywne),
  • otrzymasz stałe wsparcie ze strony lektorów,
  • Twoje postępy będą regularnie sprawdzane przy pomocy testów i egzaminów semestralnych

Uczymy każdego

Nasz kurs został stworzony tak, by dostosować lekcje do indywidualnych potrzeb uczestników. Bez względu na zainteresowania, wiek, czy poziom znajomości języka: kurs jest podzielony na poziomy zgodne z międzynarodowymi standardami edukacji językowej. Obejmuje poziomy od początkującego do biegłego (A1-C1 według klasyfikacji Rady Europy).

Program kursu obejmuje przekrój słownictwa i gramatyki. Tematy zajęć nigdy nie są oderwane od rzeczywistości – dotyczą zagadnień związanych z życiem codziennym, podróżami, pracą. Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby i zainteresowania uczestników. Dzięki temu wszystko podczas kursu otrzymujesz od nas wiedzę i umiejętności, których możesz użyć w każdej sytuacji.

Podręczniki i materiały

Podczas zajęć korzystamy z podręczników Speakout 2ND EDITION wydawnictwa Pearson. To ośmiopoziomowy, nagradzany i ceniony przez lektorów kurs, stworzony z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Podręczniki są wzbogacone o autentyczną i ciekawą oprawę audiowizualną i komponenty multimedialne. Serię wyróżnia wyjątkowe podejście do nauki komunikacji, filmy BBC i nacisk na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

    Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.