Angielski – kurs dla ósmoklasistów

Nasz kurs języka angielskiego dla ósmoklasistów jest ofertą dla uczniów i rodziców, którzy chcą zadbać o właściwe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym momentem jest egzamin po szkole podstawowej, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć kurs będący drogą do sukcesu.   

Pełne przygotowanie do egzaminu

Na zajęciach skupiamy się na najważniejszych zagadnieniach z języka angielskiego. Program obejmuje przekrój tematów, słownictwa i gramatyki wymaganych na egzaminie i jest dostosowany do najnowszych wymagań. Powtarzamy, wyjaśniamy i ćwiczymy wszystkie elementy programu szkoły podstawowej. Elastycznie dostosowujemy się do najnowszych wymagań egzaminacyjnych i potrzeb naszych uczniów – oferujemy wsparcie i pomoc w każdym zagadnieniu dotyczącym nauki do egzaminu.

Angielski po angielsku

Choć jest to kurs przygotowujący do egzaminu, nie rezygnujemy z naszych standardów nauczania. Uczymy metodą naturalną: zajęcia są prowadzone w całości w języku angielskim. Najważniejszym elementem kursu jest przygotowanie do egzaminu, ale wspieramy rozwój wszystkich umiejętności językowych – aktywizujemy uczestników i kładziemy nacisk na poprawność i efektywną komunikację.

    Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.