Angielski – kurs dla młodzieży, 13-18 lat

Kurs języka angielskiego dla młodzieży jest dedykowany uczniom w wieku od 12 do 18 lat.

W programie znajduje się przekrój zagadnień gramatycznych i słownictwa zgodny z potrzebami młodzieży. Wiedza i umiejętności zdobyte na kursie przydadzą się w każdej sytuacji: w podróży, w szkole, czy podczas komunikacji online.

Angielski po angielsku

Uczymy metodą naturalną: zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie już od samego początku uczą się nie tylko mówić, ale i myśleć w języku angielskim. Najważniejszym elementem kursu jest aktywizacja i wsparcie rozwoju umiejętności językowych – uczniowie aktywnie biorą udział w zajęciach w formie konwersacji, dyskusji, czy pracy projektowej. Szczególny nacisk kładziemy na efektywną i poprawną komunikację.

Podręczniki i materiały

Na zajęciach korzystamy z serii Gold Experience 2nd Edition wydawnictwa Pearson – nowoczesnych i sprawdzonych podręczników wzbogaconych o wyjątkową obudowę multimedialną i cyfrową. Autentyczny materiał używany podczas lekcji jest dodatkową zaletą – teksty, nagrania i materiały wideo są dostosowane do zainteresowań młodzieży. Dzięki temu poruszane tematy zachęcają kursantów do aktywnego udziału w zajęciach.

Lekcje dla każdego

Oferujemy lekcje na każdym poziomie znajomości języka angielskiego. Kurs dla młodzieży jest podzielony na poziomy od początkującego do biegłego (A1-C1 według klasyfikacji Rady Europy). Pozwala to na odpowiedni dobór poziomu grupy i podręcznika, a także daje możliwość łatwej oceny postępów w nauce języka. Dodatkowy atutem kursu jest program dostosowany do wymagań egzaminów Cambridge English Qualifications, a dodatkowe komponenty umożliwiają uczniom przygotowanie się do egzaminów KET, PET, FCE i CAE.