Angielski – kurs dla maturzystów

Nasz kurs języka angielskiego dla maturzystów jest ofertą dla uczniów szkół średnich, którzy chcą zadbać o właściwe przygotowanie do egzaminu maturalnego. Wiemy jak ważnym i decydującym momentem jest matura, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć kurs będący drogą do sukcesu.   

Pełne przygotowanie do egzaminu

Oferujemy przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Powtarzamy, wyjaśniamy i ćwiczymy wszystkie elementy programu szkoły średniej. Nasz kurs obejmuje pełen przekrój wymaganych tematów, słownictwa i zagadnień gramatycznych.

Nauka do matury to nie same testy – przygotowujemy kursantów do wszystkich elementów egzaminu, dużą uwagę przykładamy do przygotowań do części ustnej. Elastycznie dostosowujemy się do najnowszych wymagań egzaminacyjnych i potrzeb naszych uczniów – oferujemy wsparcie i pomoc w każdym zagadnieniu dotyczącym nauki do matury. 

Angielski po angielsku

Choć jest to kurs przygotowujący do egzaminu, nie rezygnujemy z naszych standardów nauczania. Uczymy metodą naturalną: zajęcia są prowadzone w całości w języku angielskim. Najważniejszym elementem kursu jest przygotowanie do egzaminu, ale wspieramy rozwój wszystkich umiejętności językowych – aktywizujemy uczestników i kładziemy nacisk na poprawność i efektywną komunikację.

Materiały

Na zajęciach korzystamy z Repetytorium maturalnego wydawnictwa Pearson wzbogaconego o dodatkowe materiały w zależności od potrzeb uczniów. Dzięki temu unikamy dublowania arkuszy egzaminacyjnych omawianych w szkole, a uczniowie nie są zasypywani dziesiątkami kserówek. Podręczniki posiadają ciekawą oprawę graficzną, audiowizualną i rozbudowane komponenty multimedialne, które wzbogacają zajęcia i nie pozwolą na nudę.

    Potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.