Obozy językowe w Hiszpanii

Misją El Universo KIDS szkoły języka angielskiego i hiszpańskiego jest rozwijanie samodzielnych, otwartych, ciekawych świata, odważnych i tolerancyjnych młodych ludzi, którzy przełamując bariery językowe chcą czynnie budować wspólną Europę, gdzie będą czuli się pełnoprawnymi, mądrymi Europejczykami o otwartych umysłach.

 

Dlatego chcemy aby ucząc się języka, dzieci dowiadywały się wielu ciekawostek na temat kultury państwa języka, którego się uczą. Chcemy zachęcić naszego młodego ucznia do poznawania Europy. W roku szkolnym 2016/2017 zaczynamy od Andaluzji. Region gdzie przez wieki mieszały się jak w tyglu kultury Rzymian, Arabów, Żydów i Hiszpanów, a dziś jest miejscem przyciągającym swoją różnorodnością i pięknem turystów z całego świata.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obozów językowych w Hiszpanii. Dzieci znajdują się pod stałą opieką miejscowych lektorów oraz przedstawiciela El Universo i uczą się wybranego języka (hiszpańskiego i/lub angielskiego) w międzynarodowej grupie rówieśników. Zajęcia językowe przeplatane są aktywnościami ruchowymi i zabawami na plaży. Popołudniami dzieci poznają atrakcje turystyczne regionu i biorą udział w wydarzeniach kulturalno-kulinarnych.

Nasze kursy to wspaniała okazja do poszerzania horyzontów naszych dzieci i nauki samodzielności w obcojęzycznym otoczeniu.

Chcemy aby czuł się samodzielny i dumny z sowich korzeni, aby dzielił się wiedzą z kolegami z Hiszpanii podczas wyjazdów na 10 dniowe kursy.

Twoje dziecko za rok może w taki sposób spędzić swoje pierwsze samodzielne wakacje w Andaluzji.

Zadzwoń!            Zapytaj!                Sprawdź nas!                 WARTO