REFERENCJE

Od chwili kiedy założyliśmy EL UNIVERSO wiedzieliśmy, że chcemy by nasza szkoła kojarzona była z wysoką jakością prowadzonych kursów i przyjazną atmosferą. Dlatego wiele czasu poświęciliśmy i nadal to robimy na szkolenie własne i naszych lektorów. Taka postawa przynosi efekty. EL UNIVERSO jest cenione zarówno przez studentów jak i przez współpracujące z nami instytucje i firmy.

EL UNIVERSO we współpracy z Wrocławską Akademią Ekonomiczną brało również udział w realizacji projektu w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Szkolenia jako element transferu wiedzy w dużym przedsiębiorstwie”. Projekt był nadzorowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jako Patroni Merytoryczni braliśmy również udział w ogólnopolskim konkursie językowym organizowanym we współpracy ze stowarzyszeniem studentów WIGGOR i firmą Hewlett Packard.

Opracowane i prowadzone przez nas kursy spotkały się z uznaniem. Dodatkowym wyznacznikiem jakości naszych kursów jest to, że wszyscy studenci którzy przygotowywali się z nami do egzaminów DELE i do nich przystąpili pomyślnie przez nie przebrnęli.

O wysokim standardzie oferowanych przez nas kursów świadczy Akredytacja Kuratorium Oświaty, którą otrzymaliśmy w grudniu 2010 roku.

Serdecznie zapraszamy!

!Hasta pronto!