Kursy dla dorosłych

Angielski to piękny, barwny i niezwykły język. Jeśli do nauki angielskiego dodać trochę hiszpańskiego słońca i południowej fantazji lekcje stają się czystą przyjemnością :-).

Zależy nam byś dobrze się bawił, a jednocześnie solidnie poznał język. Umiemy uczyć, a nauczanie sprawia nam wielką przyjemność. Chcemy, abyś przychodząc do El Universo relaksował się przy nauce, śmiał się poznając nowe struktury gramatyczne, odpoczywał zapamiętując na wesoło kolejne potrzebne Ci do komunikacji słowa. Jesteśmy tu dla Ciebie, bo
…uczymy z zamiłowania.

W El Universo masz cały czas wsparcie Twojego nauczyciela prowadzącego oraz metodyka szkoły.

Tematyka kursu, tempo nauki, cele określane są na początku roku szkolnego dla całej grupy uczniów w porozumieniu z metodykiem El Universo. Dla prowadzącego lektora jest istotne co Cię interesuje, w jakim celu uczysz się języka, jakie formy zapamiętywania są dla Ciebie najskuteczniejsze i jakie formy pracy najbardziej Ci odpowiadają. W naszym centrum języka hiszpańskiego wpieramy Cię wszyscy. Dzięki regularnym spotkaniom z lektorami oraz obserwacjom lekcji prowadzonych przez metodyka lub dyrektora szkoły, dążymy do tego by cały czas ulepszać lekcje, uatrakcyjniać materiał oraz motywować Cię do pracy. W El Universo – Szkoła Języka Angielskiego, szybko i przyjemnie osiągniesz pożądane cele językowe. Bo my lubimy i umiemy uczyć!

Wybierz kurs języka angielskiego

Angielski kurs standardowy

Angielski kurs intensywny

Kurs

Nie Kurs

Angielski

50+