Dorota

El Universo stworzyłam z mężem w 2002 roku, ale pomysł na szkołę miałam zanim rozpoczęłam filologię hiszpańską. Cała moja ścieżka kariery zmierzała właśnie ku otwarciu szkoły moich marzeń – gdzie uczniowie, najpierw u nas w salonie na kanapie, a później w pięknych wnętrzach kamienicy na ul.Krasińskiego będą się uczyć z powodzeniem chyba najpiękniejszego języka świata.

Miałam kilka zasad, którym jestem wierna do dziś. Opracowana przez nas metoda, która uczy hiszpańskiego poprzez całkowite zanurzenie, jest wciąż doskonalona poprzez nasze liczne uczestnictwo w konferencjach językowych i warsztatach. Skrupulatnie dobieramy lektorów do współpracy, którzy przechodzą intensywne 2 tygodniowe szkolenie metodyczne zanim mają kontakt z naszymi uczniami, a następnie są wspierani przez naszego Jefe de Estudios.

Staram się jeździć na stypendia do Hiszpanii co 2 lata, aby rozwijać się dla Was (ostatnie to Granada 2011 i Alicante 2013). Wraz z mężem napisałam podręcznik Arcoíris z potrzeby wydania czegoś bliskiego Polakom – mam nadzieję, że ułatwiłam Wam przyswajanie hiszpańskiego. No i teraz bardzo dużo czasu poświęcam opracowywaniu metody dla dzieci. El Universo specjalizuje się w nauczaniu dzieci w El Universo KIDS na ul. Wietrznej, gdzie 95% dzieci wraca do nas w kolejnym roku szkolnym.

Uwielbiam uczyć. Uwielbiam widzieć postęp uczniów. Sprawia mi wielką frajdę szkolenie nauczycieli, którzy pod naszym okiem stają się prawdziwymi fachowcami.

Wszystkim polecam El Universo. Tutaj poznasz język, kulturę, znajdziesz miłość swojego życia J, wyjedziesz z nami na kurs zagraniczny, potańczysz na dorocznej Mikołajkowej Fieście …. ogólnie wyluzujesz się łącząc przyjemne z pożytecznym 🙂

Dorota