CÁDIZ (Kadyks)

CÁDIZ (Kadyks) miasto w AndaluzjaI, stolica prowincji Kadyks,  najstarsze miasto w Hiszpanii,  położone na półwyspie oddzielającym odnogę Zatoki Kadyksu od Oceanu Atlantyckiego. Zwane jest „białym miastem” i „syreną mórz”, nie jest dużym (ok. 130tys mieszkańców), ale bardzo popularnym ośrodkiem turystycznym Costa de la Luz (Wybrzeże Światła), do odwiedzin tego miasta nie trzeba zachęcać, dziesiątki plaż, owoce morza, kręte uliczki starego miasta…

SZKOŁA W CÁDIZ

Zabytkowy budynek przy ulicy zamkniętej dla ruchu kołowego,  5 minut od plaży?!?!  Tak to szkoła !!! W szkole jest laboratorium komputerowe dostępne nieodpłatnie dla słuchaczy oraz Wi-fi

Przykładowe ceny:

2 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – 855 € , cena nie obejmuje podręcznika(20€), cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg. (cena dotyczy kursu intensywnego)

3 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem –1250 € , cena nie obejmuje podręcznika (20€), cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg. (cena dotyczy kursu intensywnego).

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach i np. korzystać w ramach jednego wyjazdu z atrakcji, jakie oferuje Madryt i relaksu na plaży w Alicante czy Maladze

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95


INFO OGÓLNE

Podane ceny dotyczą kursu obejmującego 4 godziny zajęć dydaktycznych dziennie + dodatkowych zajęć o szerokopojętej kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej (mogą to być zajęcia o kuchni, architekturze, grafitti w Granadzie, znaczeniu gestów w języku hiszpańskim etc.) Istnieje oczywiście możliwość wykupienia kursów mniej lub bardziej intensywnych.

Naukę można rozpocząć w dowolny poniedziałek w ciągu całego roku. W pierwszy poniedziałek rano każdy uczestnik pisze test, a jeśli to potrzebne odbywa także krótką rozmowę w celu zakwalifikowania się do grupy na odpowiednim poziomie. Ponieważ nasi partnerzy stosują 12 stopniowy podział poziomów nauczania – grupy dobierane są bardzo precyzyjnie. Na miejscu , po sprawdzeniu poziomu, każdy uczestnik kupuje odpowiedni podręcznik i zeszyt ćwiczeń (ok. 30 euro).

Zakwaterowanie jest możliwe od 12.00 w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie nauki. Wykwaterowanie musi nastąpić do godziny 12.00 w sobotę po zakończeniu kursu.

W sytuacjach gdy uczestnik potrzebuje większej ilości noclegów (np.: ze względu na rozkład lotów) istnieje możliwość wykupienia dodatkowej doby (max 3)

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach i np. korzystać w ramach jednego wyjazdu z atrakcji, jakie oferuje Madryt i relaksu na plaży w Alicante czy Maladze.

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95