BARCELONA

Barcelona jest jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych miast Europy nie sposób wymienić jej wszystkie atrakcje. Są wśród nich  dzielnica gotycka Barri Gòtic / Barrio Gótico, oczywiście Sagrada Familia- symbol Barcelony, świątynia zaprojektowana przez Antoniego Gaudi, której budowa ciągle trwa; a także Camp Nou – jeden z największych obiektów sportowych Europy .

Każdy przynajmniej raz musi przespacerować się aleją La Rambla – najsłynniejszym traktem Barcelony łączącym Plaça de Catalunya z portem. La Rambla jest szeroką, obsadzoną drzewami promenadą, z której w dowolnym miejscu można skręcić i zagubić się w setkach przecudnych zabytkowych uliczek. Parki, Plac Hiszpański, pałace i zabytki, muzea sztuki dawnej i współczesnej, tygiel kulturowy. W okolicach miasta na wzgórzu Montserrat znajduje się sławny klasztor, wzdłuż wybrzeża Katalonii rozciągają się plaże Costa Brava (prowincja Girona) – jeden z głównych regionów wypoczynkowych Europy.

Wybierając Barcelonę pamiętajcie jednak, że to Katalonia i to kataloński będziecie słyszeć spacerując ulicami pięknej Barcelony …

SZKOŁA W BARCELONIE

Szkoła w Barcelonie mieści się w nowoczesnym budynku z rozległymi tarasami, na których możecie odpoczywać między zajęciami; ma dużą bibliotekę z dostępem do Internetu, na terenie szkoły jest także Wi-fi. Budynek znajduje się w samym centrum miasta i stanowi świetny punkt wyjściowy popołudniowego zwiedzania.

Przykładowe ceny:

2 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – 805 € , cena nie obejmuje podręcznika, cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg.

3 tygodniowy kurs intensywny z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – 1175 € , cena nie obejmuje podręcznika, cena obejmuje pościel i  pranie 1xtyg.

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach i np. korzystać w ramach jednego wyjazdu z atrakcji multikulturowego miasta, jakie oferuje Barcelona i relaksu na plaży w kameralnej Maladze

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95


INFO OGÓLNE

Podane ceny dotyczą kursu obejmującego 4 godziny zajęć dydaktycznych dziennie + dodatkowych zajęć o szerokopojętej kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej (mogą to być zajęcia o kuchni, architekturze, grafitti w Granadzie, znaczeniu gestów w języku hiszpańskim etc.) Istnieje oczywiście możliwość wykupienia kursów mniej lub bardziej intensywnych.

Naukę można rozpocząć w dowolny poniedziałek w ciągu całego roku. W pierwszy poniedziałek rano każdy uczestnik pisze test, a jeśli to potrzebne odbywa także krótką rozmowę w celu zakwalifikowania się do grupy na odpowiednim poziomie. Ponieważ nasi partnerzy stosują 12 stopniowy podział poziomów nauczania – grupy dobierane są bardzo precyzyjnie. Na miejscu , po sprawdzeniu poziomu, każdy uczestnik kupuje odpowiedni podręcznik i zeszyt ćwiczeń (ok. 30 euro).

Zakwaterowanie jest możliwe od 12.00 w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie nauki. Wykwaterowanie musi nastąpić do godziny 12.00 w sobotę po zakończeniu kursu.

W sytuacjach gdy uczestnik potrzebuje większej ilości noclegów (np.: ze względu na rozkład lotów) istnieje możliwość wykupienia dodatkowej doby (max 3)

W każdej miejscowości istnieje możliwość wykupienia samego kursu – bez zakwaterowania; bądź kursu z zakwaterowaniem, ale bez wyżywienia.

Przy wyjeździe dłuższym niż 2 tygodnie można łączyć kursy w różnych miastach i np. korzystać w ramach jednego wyjazdu z atrakcji, jakie oferuje Madryt i relaksu na plaży w Alicante czy Maladze.

W ramach pobytu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów i atrakcji np. kursu flamenco lub nurkowania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 71 795 92 95